LifeDesk pomáhá podnikům vytvořit aktivní pracovní prostředí a zlepšit tak zdraví, produktivitu a morálku zaměstnanců a snížit jejich fluktuaci.

Naše mise v LifeDesk je jednoduchá: pomáháme podnikům dosahovat špičkových výkonů tím, že se staráme o pohodlí jejich nejhodnotnějšího zdroje – jejich lidí.

Mezi naše produkty patří stoly s chodícím pásem, stoly s cyklistickým trenažerem, výškově nastavitelné pracovní stoly a široká nabídka doplňků k pracovním stolům. Dále také nabízíme profesionální služby, které Vám pomohou s Vaší investicí do pracovního wellness programu:

  • Plánování a design pracovního prostředí
  • Údržba kancelářských prostor
  • Autorizovaný servis
  • Možnost rozšířené záruky
  • Konzultace firemního wellness programu

Lidé jsou nejvíce produktivní, když se cítí silní, zdraví a plní energie. Posláním firmy LifeDesk je nabídnout lidem inovativní produkty, které zlepšují nejen pracovní život.

Klientela

Našimi klienty jsou podnikatelé a lidé, kteří pracují z domova a zároveň dbají o své zdraví.

Našimi klienty jsou chytří zaměstnavatelé, kteří respektují spojitost mezi zdravým pracovním prostředím a maximální produktivitou svých zaměstnanců. Zároveň si uvědomují, že firemní wellness dává jejich společnosti výhodu jak zvýšením produktivity, tak při hledání nových zaměstnanců.

Našimi klienty jsou podniky zaměřené na pohostinství, ubytování a také pořadatelé eventů, kteří chtějí dát svým hostům k dispozici stoly s pohybovým zařízením.

Našimi klienty jsou doktoři a praktičtí lékaři, které zajímá možnost využití stolů s chodícím pásem při terapii a rehabilitačních programech svých pacientů.